logo
dollar
euro

До Полтави завітав віце-спікер Верховної Ради

18:18 16.02.2014 eye 1290
До Полтави завітав віце-спікер Верховної Ради

15 лютого в Полтаві відбулося традиційне Народне віче.

Присутні були народні депутати від ВО "Свобода" Юрій Бублик, Олег Сиротюк, лідер "УДАРу" Віталій Кличко, народний депутат-"ударівець" Сергій Каплін. Також на кількатисячному зібранні виступив заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський. Про це повідомляє Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Кошулинський розпочав свій виступ із майданівського анекдоту, щоби підняти бойовий дух полтавців. Далі свободівець розповів про позитиви, які, на його думку, принесла українська революція.

"Я для себе визначив три позитиви революції. Чи могли б ми подумати ще два з половиною місяці тому, що зі всіх майданів країни буде лунати "Слава Україні!". Ми навіть не могли уявити, що будемо чути щодня службу Божу. Захоплює неймовірний загальнонаціональний солідаризм. Звідки б ти не був – чи ти з Луганська, чи ти з Донецька, чи ти з Чопу – ми один одному допомагаємо. Величезна політична культура, політична свідомість українців настільки ґрунтовною стала, що вже ніхто не зможе українцю вказати чи примусити зробити щось проти волі. Цей Майдан дарує нам неймовірну впертість, неймовірну силу волі, неймовірну силу духу, неймовірне відчуття того, що я – українець", – пояснив Руслан Кошулинський.

На завершення свободівець побажав полтавцям примножити волю до боротьби і справедливости.

"Бажаю полтавцям великого натхнення, незміримої сили волі, великої української хорошої впертости в нашій боротьбі", – завершив свій виступ заступник Голови Верховної Ради України.


Наверхнаверх