logo
dollar
euro

"Різнокольоровий квітень" ― масштабне шоу від Ніно Катамадзе у Полтаві

12:09 16.12.2019 eye 590
"Різнокольоровий квітень" ― масштабне шоу від Ніно Катамадзе у Полтаві

Грузинські джазові музиканти Ніно Катамадзе & INSIGHT у супроводі духового ансамблю Georgian Brass (Тбілісі) та симфонічного оркестру "Новая классика" (Москва) презентують Україні своє нове шоу - "Різнокольоровий квітень". Програму, в яку ввійшли найкращі і найвідоміші пісні виконавиці, покажуть у п'яти містах України на найбільших концертних майданчиках:

31.03 ― Харків, 02.04 ― Київ, 04.04 ― Дніпропетровськ, 07.04 ― Львів, 09.04 ― Одеса.

Сам український тур Ніно Катамадзе & INSIGHT почнеться раніше: вже з середини березня. Перші шість міст туру музиканти відвідають самі, без оркестру та духового ансамблю: 14.03 ― Севастополь, 15.03 ― Сімферополь, 17.03 ― Миколаїв, 18.03 ― Херсон, 20.03 ― Черкасси, 22.03 ― Полтава.

До створення програми долучилися найкращі сили двох країн. Грузинський колорит та унікальну мелодику Ніно підкреслить ансамбль Georgian Brass, пишуть новости музыки сегодня. Ця співпраця стала логічним результатом довгої дружби та спільності місії виконавців: духовий ансамбль Georgian Brass неодноразово презентував культуру Грузії на міжнародних площадках.

Співпраця із симфонічним оркестром "Новая классика" з Москви стає для виконавиці вже традицією. Цікаві аранжування, що так підкреслюють симфонічність мелодики Катамадзе, стають міцною основою для нових оригінальних музичних рішень.

Головним творчим рушієм проекту став дириґент Ніколоз Рачвелі, який об’єднав три складові проекту: геніальну Ніно Катамадзе, колоритний ансамбль Georgian Brass та симфонічний оркестр "Новая классика".

Біографія музиканта вражає вже від початку: вперше до пульту дириґента він став у віці 10-ти років. Далі були роки освіти та роботи, і сьогодні Ніколоз може пишатися співпрацею із такими видатними діячами сучасної академічної музики, як (серед інших) Юрій Башмет, Монсерат Кабальє та Сергій Накаряков.

У 2013 році проект "Різнокольоровий квітень" із трімфумом приймали в Тбілісі, Москві та Санкт-Петербурзі. Українські глядачі матимуть можливість познайомитися з ним вже за декілька тижнів.

Працюючи над підготовкою програми, організатори ставили перед собою амбітне завдання охопити якомога більшу кількість фанатів та шанувальників таланту співачки. Саме тому було обрано найбільші культурні центри України: аби з "Різнокольорового квітня" почалася справжня весна кожного меломана України.

Довідково:

Грузинська співачка та композитор Ніно Катамадзе народилася 21 серпня в Аджарії, у місті Кобулеті (Грузія). Співає а сцені з чотирьох років. У 1990 році вступила на вокальний факультет Батумського музичного інституту. У 1992 році створила благодійний фонд допомоги інвалідам та соціально-незахищеним артистам.

Ніно Катамадзе & Insight ― це складна, розумна, нетутешня музика. Це розгорнуте філософська сага про життя. Пісні гурту змушують  думати про життя людини, співчувати та сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва.

Симфонічний оркестр "Новая классика" ― колектив з Москви, який складається з професійних музикантів та неодноразово співпрацював з Ніно Катамадзе. Високий професійний рівень виконавців дозволяє змінювати склад – від мінімального секстету до повноцінного симфонічного оркестру.

Georgia Brass – духовий ансамбль з Тбілісі неодноразово презентував Грузію на міжнародних майданчиках.

Ніколоз Рачвеллі ― випускник Тбіліського державної консерваторії та Віденського університету музики та виконавських мистецтв. Як композитор та диригент неодноразово співпрацював із театром, телебаченням. Працював із такими легендами сучасної академічної сцени, як Монсерат Кабальє, Юрій Башмет, Джессі Норман, Мішель Легран та іншими.

Ім’я Ніколаза Рачвеллі увійшло до книги "Нові обличчя планети" ("New faces of the planet" /Golden Book of UNESCO awards, 1995/),  а у 2001 році він був відзначений Державною премією Міністерства культури Грузії.


Наверхнаверх