logo
dollar
euro

Природні лікарі часник і цибуля

9:44 15.12.2019 eye 74
Природні лікарі часник і цибуля

У стародавніх єгиптян цибуля вважалася священною рослиною. Лікарі Стародавньої Греції готували з неї різноманітні ліки в поєднанні з медом. Авіценна писав, що сік цибулі допомагає від ангіни, зміцнює слабкий шлунок і збуджує апетит. Давні слов'яни теж називали цибулю ліками від семи хвороб.

Дійсно, вживання цибулі підвищує опірність організму щодо різних інфекційних захворювань, стримує розвиток таких хвороб, як атеросклероз та гіпертонія, допомагає при нежиті. Часник також вважається з давніх часів лікувальним засобом від багатьох хвороб. Його застосовували як протиотруту при всіх видах отруєнь, а також проти туберкульозу, чуми, розладу травлення.

Ми поговоримо про застосування цих природних ліків від кашлю й застуди. При кашлі беремо сік цибулі, змішуємо з медом у пропорції один до одного. Вживати три–п’ять разів на день по чайній ложці. Не менш ефективним є часник. Натираємо очищені, вимиті й висушені зубки на тертці. Змішуємо з медом у рівних пропорціях. Уживати перед сном по 1 ст. ложці, запиваючи теплою водою.

Нерідко дехто закапує в ніс часник або цибулю при застуді. Це треба робити правильно. Зубки часнику чи невелику головку цибулі подрібнити на тертці, видавити сік. Щоб не пошкодити слизову оболонку носа, додати до нього 1–2 ч. л. олії. Закапувати по 1–2 краплі в кожну ніздрю.


Наверхнаверх