logo
dollar
euro

Голові Полтавської обласної "Свободи" не дозволи подати апеляцію

18:13 14.02.2014 eye 404
Голові Полтавської обласної "Свободи" не дозволи подати апеляцію

14 лютого голові Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Романові Чабановському відмовили в його конституційному праві подати апеляцію на рішення суду першої інстанції. Націоналіст перебуває під цілодобовим домашнім арештом і не може без дозволу слідчого вийти з квартири.

Роман Чабановський звернувся до слідчого В.Нездійминоги, який веде справу про нібито захоплення сесійної зали Полтавської обласної ради. Правоохоронець порадив написати відповідну заяву на його ім’я. Захисник свободівця передав дві ідентичних заяви слідчому та прокурору, однак ті заяву проігнорували.

"Мені відмовили в моєму конституційному праві подати апеляційну скаргу. Припускаю, що головна причина в тому, що слідчий не знає законодавства та процедури дозволу на моє тимчасове відлучення: спочатку говорив, що дозвіл має дати прокурор, а він на лікарняному. Та ж замість нього може ухвалити рішення инший представник органу контролю. Однак у рішенні суду вказано – або слідчий, або прокурор. Через свого захисника я передав заяву із проханням, щоби відвідати Полтавський обласний апеляційний суд. А якби у мене не було адвоката? Моє прохання без аргументів і законних причини відхилили", – розповів голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Адвокат Романа Чабановського самостійно подав апеляцію на рішення Октябрського райсуду, який посадив свободівця під цілодобовий домашній арешт. Підтримати захисника націоналіста до апеляційного суду прийшли свободівці та громадські активісти, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх