logo
dollar
euro

Проти нардепа Капліна відкрито кримінальне провадження

13:05 14.02.2014 eye 400
Проти нардепа Капліна відкрито кримінальне провадження

Суддя, яка розглядала справу Романа Чабановського та Петра Ворони (наразі засуджених), звернулася до Октябрського райвідділу міліції із заявою про те, що їй погрожував народний депутат України під час судового засідання.

Сергій Каплін зазначив, що за словами керівника прес-служби УМВС України в Полтавській області Юрія Сулаєва, наразі заяву прийнято і вже відкрито кримінальне провадження за ст. 377 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного.

Оскільки в справі фігурують суддя та депутат ВР, - процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура.

У свою чергу, народний депутат Сергій Каплін зазначає, що не погрожував судді, а просто закликав показати приклад усій Україні, як у Полтавській області панує верховенство права.

- Поява такої заяви від людини, яка причетна до легалізації комунальних тарифів Мамая, яка причетна до надзвичайно спірних резонансних і хибних справ, яка засудила відразу двох лідерів провідних політичних партій регіону, - для мене є несподіванкою. Зі свого боку хочу сказати, що жодних заяв під час судового засідання, які можна було б кваліфікувати як погрозу, я не робив. Це можуть підтвердити усі присутні. Я її закликав показати приклад усій Україні як у Полтавській області панує верховенство права. Я її закликав переступити через тих, де тиск з боку Банкової, і прийняти рішення по совісті, по закону. - зазначає нардеп.

 До того ж, він вважає, що судді сьогодні піддаються надзвичайному тиску з боку влади, яка кидає їх напризволяще.

- Їй потрібна буде сміливість це все витримати. Я засудив усілякі переслідування суддів, якими б корумпованими вони не були. – резюмує прес-служба Сергія Капліна.


Наверхнаверх