logo
dollar
euro

Полтавцю доведеться відповідати за неправдиве повідомлення про викрадення автівки

12:15 14.02.2014 eye 314

Слідчим Київського районного відділу міліції Полтави днями відкрито кримінальне провадження відносно чоловіка, який звернувся у міліцію із заявою про викрадення власного автомобіля.

Насправді того дня, коли автівка "зникла", полтавець із товаришем  добре приклалися до чарки. Випили стільки, що чоловік просто забув, де її кинув. Однак чомусь вбив собі в голову, що її саме вкради. Написав заяву в міліцію і наполягав, щоб до пошуків злодіїв приступили негайно.

Відомості про незаконне заволодіння транспортним засобом  були внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань і оперативники взялись за пошуки авто. Знайшли через пів дня край дороги на вулиці Великотирнівській, в мікрорайоні Браїлки. Огляд автівки засвідчив, що жодних слідів проникнення не було виявлено, речі з салону не зникли.  Знайшлись і свідки, які повідомили, що саме власник авто, перебуваючи у нетверезому стані, залишив її на цьому місці.

Тепер гуляці доведеться відповідати за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Йому загрожує покарання у виді виправних робіт, арешту, обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на строк до двох років, повідомляє Київський РВ ПМУ УМВС України в Полтавській.


Наверхнаверх