logo
dollar
euro

Знайдені майже 60% мешканців Полтавщини, які перебували в розшуку

7:10 14.02.2014 eye 267

Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності прокуратури області Юрій Глазков зазначив, що це є одним з найвищих показників в Україні.

Із наданням прокурорам районного рівня новим КПК повноважень щодо здійснення нагляду за оперативними підрозділами області, особлива увагу була приділена розшуку безвісно відсутніх громадян. Упродовж минулого року із понад 300 осіб, які перебували в розшуку,  встановлено місцезнаходження 191 людини, з яких кожен третій зникли протягом минулого роки. Так, лише доба знадобилася правоохоронцям області, щоб встановити місцезнаходження неповнолітньої дівчини. Її знайшли у місті Челябінську Російської Федерації.

Упродовж місяця був знайдений громадянин Н., зв'язок із яким дружина втратила ще у 1984 році й звернулася до суду про визнання чоловіка безвісно відсутнім. Тридцятичотирьохрічна полтавка, яка у 2008 році виїхала з України, була знайдена в місті Новгород, тоді як увесь цей час її батьки вважали, що відносно доньки вчинені насильницькі дії.

Протягом січня було встановлено місцезнаходження 50 осіб, з яких 12 – неповнолітні.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх