logo
dollar
euro

Динамо завершує регулярний чемпіонат на четвертому місці

14:51 09.05.2013 eye 24
Динамо завершує регулярний чемпіонат на четвертому місці

Гандболісти полтавського Динамо завершили виступи у регулярному чемпіонаті України з гандболу (Суперлізі). В останньому турі у гості до підопічних Миколи Шарка завітав запорізький Мотор. Команда, яка нині укомплектована значно краще від динамівців. Що стосується нашої команди, то кадровий дефіцит, який вона зараз переживає, можна порівняти хіба з першим сезоном у Полтаві Андрія Портного, коли полтавці ледь могли набрати на заявку гравців. Хоча відмітимо, що нинішній середній рівень гандболістів, які поки залишаються виступати в Полтаві, все ж вищий.

Звітний же матч розпочався у рівній боротьбі. На його початку Динамо навіть деякий час лідирувало, але ближче до закінчення Мотор все ж зумів довести свою перевагу – 17:19. У другому таймі почала даватися взнаки куца лава запасних полтавців. Гравці номінальної основи почали втомлюватися, а номінальні дублери достойно їх замінити не змогли. Як наслідок поразка Динамо у вісім м’ячів – 31:39. Найрезультативнішими у нашій команді стали Олександр Тюкін та Максим Бутенко, які закинули у ворота запоріжців по шість м’ячів. У суперників найрезультативнішим став Сергій Бурка (вісім м’ячів).

Запасу, здобутого у першій половині чемпіонату, коли фінансове становище Динамо було більш-менш стабільним, вистачило полтавцям, щоб зайняти четверте місце і пробитися до матчів плей-офф, у яких будуть розігруватися медалі цьогорічного чемпіонату. Перший матч півфінальної серії проти переможця регулярного чемпіонату (запорізького ЗТР) пройде у Полтаві 14 травня.


Наверхнаверх