logo
dollar
euro

Очільнику "Свободи" на Полтавщині присудили два місяці домашнього арешту

9:05 12.02.2014 eye 348
Очільнику "Свободи" на Полтавщині присудили два місяці домашнього арешту

11 лютого Октябрський районний суд Полтави розглянув справу щодо обрання запобіжного заходу голові Полтавської обласної організації ВО "Свобода", помічникові народного депутата Романові Чабановському.

Націоналістові інкримінують захоплення адміністративної будівлі – сесійної зали Полтавської обласної ради. Рішенням суду свободівцю призначили два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету, - інформує Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

До основного приміщення суду не пустили представників ЗМІ, громадськість і помічників народних депутатів. Відповідної ухвали на вимогу нардепа-свободівця Юрія Бублика не демонстрували. Ба більше, суддя та правоохоронці запевняли, що не давали наказу не пускати полтавців.

Зауважимо, що під час розгляду справи сторона захисту спростувала всі звинувачення на адресу підсудного.

Близько двох годин суддя Наталія Тімошенко перебувала в нарадчій кімнаті. Вирок суду – два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету. До слова, рішення вступає в силу негайно.

"Процесуальних, юридичних, технічних помилок під час розгляду справи було безліч. Ситуація з недопуском громади та ЗМІ потребує особливої уваги. Письмові свідчення деяких свідків датовані 27 лютого! Вирок у справі було написано ще до початку суду. Прокурор, суддя і слідчі неодмінно додадуться до нашого люстраційного списку", – зазначив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Бублик.

Роман Чабановський зауважив, що не здивований рішенням суду.

"Правосуддя по-українськи – це суд-обвинувач, суд-виконавець, суд-бутафорія. У цьому фарсі прокурор не підтримує обвинувачення, а слідкує за тим, щоби його належним чином підтримав суддя. Суддя існує для ще й для того, щоби виправдати будь-які беззаконня слідства, обвинувачення та розбити ґрунтовні доводи захисту. Навіть найлогічніші, найобгрунтованіші доводи будуть знівельовані сталево-абсурдним суддівським аргументом "Ну і що?!", – наголосив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Рішення суду для свободівця захист планує оскаржувати.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх