logo
dollar
euro

На Полтавщині збільшилася кількість митних декларацій оформлених в електронному вигляді

14:53 10.12.2019 eye 342
На Полтавщині збільшилася кількість митних декларацій оформлених в електронному вигляді

Полтавською митницею Міндоходів здійснюються заходи, направлені на спрощення митного контролю для сумлінних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та захисту національних інтересів у сфері міжнародної торгівлі, - інформує Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

За січень 2014 року Полтавською митницею Міндоходів оформлено експортно-імпортних операцій по 2633 митним деклараціям. З початку 2013 року в зоні діяльності Полтавської митниці Міндоходів товари експортувалися до 42 країн світу, імпортні поставки надійшли з 43 країн.  Зокрема, за січень поточного року спостерігається збільшення експортних поставок до Австрії, Словаччини, Чехії, Польщі, Азербайджану та Молдови. За цей же період спостерігається збільшення імпорту товарів з Китаю, Японії, Південної Кореї, Швеції та Білорусії.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року Полтавська митниця Міндоходів майже на 20% збільшила оформлення митних декларацій в електронному вигляді.

Як прокоментував основні напрямки роботи Полтавської митниці Міндоходів тимчасово виконуючий обов’язки її начальника Олег Черноусов: "У рамках реалізації п’ятирічної стратегії Міндоходів продовжується робота над автоматизацією процесів на митниці. А саме на сьогоднішній день триває робота з якісної реалізації проекту "митниця майбутнього", що передбачає розробку механізмів прийняття автоматизованого рішення, без участі інспектора митниці, щодо можливості випуску товарів у обіг”.


Наверхнаверх