logo
dollar
euro

Дві другокласниці-полтавки ходили шукати скарб

21:39 11.12.2019 eye 399
Дві другокласниці-полтавки ходили шукати скарб

Близько п’ятнадцятої години оперативному черговому Київського районного відділу міліції зателефонувала молода жінка та повідомила, що її семирічна донька разом зі своєю однокласницею зникли зі школи.

Міліціонери з’ясували, що двоє дівчаток-другокласниць того дня після уроків залишались у групі продовженого дня. У якійсь момент вони вийшли на вулицю і до класу не повернулись. Від однокласників зниклих школярок оперативники дізнались, що дівчатка, переглянувши мультик про шукачів скарбів, й самі зазбирались щось таке пошукати.  Та ось де вони збирались шукати скарб, дівчатка друзям не розповіли.

Працівники міліції з фотографіями зниклих дівчаток перевіряли торгово-розважальні центри, автомобільні та залізничні вокзали, торговельні заклади, спілкувались на вулицях з перехожими. Однак до темна пошуки дівчатоки результатів не дали.

"Зважаючи на те, що на вулиці стало темно і температура повітря була набагато нижче нуля за Цельсієм, ми прийняли рішення направити на пошуки зниклих дівчаток весь особовий склад міліції Полтави. І вже через 30 хвилин надійшла інформація про те, що діти знайшлися в місцевому Дендропарку" - розповів Віталій Ємець, начальник Полтавського міського управління міліції.

Як виявилось, другокласниці відправились шукати скарби в Дендропарк. Злякались, коли надворі почало темнішати. На щастя, вони натрапили на дорослих, які прийшли на допомогу мандрівницям.

Таку історію, яка, на щастя добре закінчилась, розповіла прес-служба  Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх