logo
dollar
euro

Полтавський автомайдан підтримав віче у Нових Санжарах

8:31 10.02.2014 eye 1050
Полтавський автомайдан підтримав віче у Нових Санжарах

9 лютого у Полтаві відбулося традиційне недільне віче, яке продовжилося пробігом автомайдану.

Активісти на чолі з народепом-свободівцем Юрієм Бубликом приїхали до Нових Санжар на Полтавщині, щоби підтримати тамтешнє зібрання.

Недільне віче в обласному центрі розпочалося з новини про подальший тиск на активістів полтавського Майдану. Зокрема, Роман Чабановський повідомив, що суд у цивільній справі по розблокуванню комунального приміщення за позовом прокуратури, який було заплановано на 17 лютого, раптово перенесли на 10. До того ж, змінено суддю.

"Нині я проходжу в двох справах – цивільній та кримінальній. У суботу увечері(!) працівники УБОЗу намагалися вручити мені повістку на допит у кримінальній справі за фактом нібито захоплення адміністративної будівлі. Я її не підписав, адже документ  був оформлений неналежним чином – відсутнє зазначення мого процесуального статусу. Режим біснується й намагається усунути активістів полтавського майдану, але громадський опір не вдасться цим зламати. Чи враховує влада та правоохоронці, що на моє місце прийдуть десятки инших?", – наголосив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.    

Після початку віче автомайданівці рушили до Нових Санжар. На під’їзді колону без жодних причин зупинили працівники ДАІ, однак за втручання Юрія Бублика, водії продовжили рух.

"Ми об’єднані, а отже – сильні. Сьогодні ми приєдналися до новосанжарського віче, щоб запевнити, що супротив злочинній владі на Полтавщині щоденно зростає. У планах автомайдану – почергово відвідувати недільні зібрання й в инших містах, селах нашого регіону. За нами правда, справедливість і надлюдське бажання. Закликаю говорити з рідними, сусідами і розповідати, переконувати їх у чесности, доцільности, щирости наших прагнень, щоб кожного разу кількість людей на віче збільшувалася. Поясніть, що байдужість прирівнюється допомозі "режиму" в ігноруванні волі, катуванням совісти та знущанням над майбутнім. Слава тим, хто не здається під тиском і вірить у перемогу", – зазначив під час віче у Нових Санжарах народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Бублик.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх