logo
dollar
euro

Міністерство доходів і зборів України проводить комплекс широкомасштабних заходів "Акциз-2014"

10:45 08.02.2014 eye 1360
Міністерство доходів і зборів України  проводить комплекс широкомасштабних заходів "Акциз-2014"

Вказані заходи проводяться з метою активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної підакцизної продукції і підвищення рівня сплати акцизного податку.
          
У січні поточного року Міністерством доходів і зборів України розпочато комплекс заходів, направлених на протидію тіньовому розповсюдженні підакцизних товарів, недопущення виготовлення та реалізації не облікованої підакцизної продукції без сплати акцизного податку, перекриття каналів контрабандного надходження товарно-матеріальних цінностей на територію України, а також ліквідації незаконних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Вже на початку лютого цього року оперативниками Головного управління Міндоходів у Полтавській області виявлено факт незаконного придбання, зберігання і збуту алкогольних напоїв на території області.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 204 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні заходи для встановлення походження фальсифікованої продукції та місць її виготовлення. Повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх