logo
dollar
euro

Мінсоцполітики презентувало соціальні рейтинги регіонів за підсумками 2013 року. Полтавщина серед лідерів не названа

14:27 07.02.2014 eye 323
Мінсоцполітики презентувало соціальні рейтинги регіонів за підсумками 2013 року. Полтавщина серед лідерів не названа

6 лютого в.о. Міністра соціальної політики Наталія Королевська на засіданні Колегії Мінсоцполітики презентувала рейтинги соціального розвитку регіонів.

Кожна з областей оцінювалася за 6 основними напрямками роботи. Це ситуація на регіональних ринках праці, оцінка роботи регіональних підрозділів служби зайнятості, оплата праці, заборгованість з виплати заробітної плати, допомога матерям і дітям та дитяче оздоровлення.

Робота регіональних підрозділів служби зайнятості отримала найвищу оцінку у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Івано-Франківській та Луганській областях.

За кількістю працевлаштованих безробітних центрами зайнятості кращі показники у Харківській, Запорізькій, Хмельницькій, Черкаській, Херсонській областей.

Найбільш активно погашають заборгованості з виплат заробітної плати та не допускає нових - Рівненська, Дніпропетровська, Тернопільська, Житомирська, Вінницька області. Активно розширювали сімейні форми виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Волинській, Черкаській, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях. По дитячому оздоровленню в передовиках - Київська область і місто Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька області.


Наверхнаверх