logo
dollar
euro

Нардеп Віктор Балога стверджує: мер Полтави дав спортсмену-параолімпійцю ордер на неіснуючу квартиру

12:25 07.02.2014 eye 516
Нардеп Віктор Балога стверджує: мер Полтави дав спортсмену-параолімпійцю ордер на неіснуючу квартиру

До вирішення долі спортсмена-параолімпійця з Полтави Дениса Соболя нардеп Віктор Балога долучився після Олімпіади в Лондоні, коли той звернувся до нього по допомогу через Фейсбук.

12 квітня на своїй сторінці у соціальній мережі нардеп, зокрема, написав:

"На останній паралімпіаді в Лондоні хлопець завоював для України бронзу в академічній греблі. Тоді наш екіпаж обігнав команду з Китаю. По поверненню в Україну Денисові, який живе на 26-ти квадратних метрах з 9 іншими членами сім’ї, як і годиться, дали орден, грамоту і пообіцяли допомогти з квартирою. І як часто буває в таких ситуаціях – житло йому так і не дали. З цього приводу 10 квітня 1+1 показав сюжет. І що зробила полтавська влада наступного ж ранку? Ні, не виділила квартиру, не пообіцяла знайти вихід з ситуації, а пригрозила багатодітній матері Дениса прокуратурою і позбавленням батьківських прав. За "неналежні побутові умови".

Віктор Балога тоді також написав, що має намір направити депутатське звернення прем’єр-міністру і Генпрокуратуру. І виявив готовність спільно з депутатами ВР від Полтавщини допомогти Денисові з придбанням квартири.

Сьогодні у Фейсбук Віктор Балога розповів таке: "Коли уся ця історія набула розголосу, звичайно ж полтавська влада сказала, що ніхто нікому не погрожував, і спортсменів, тим більше призерів параолімпійських ігор, у них шанують і поважають. На мої звернення усі можливі і неможливі інстанцій прислали відповідь, що квартиру Денис от-от отримає.

Пройшов майже рік. За цей час ніхто з депутатів ВР від Полтавщини на мою пропозицію разом придбати Денису житло, не зголосився. А мер Полтави видав хлопцю ордер на неіснуючу квартиру, про що успішно відрапортував у пресі. Тобто, усім по барабану.

Але, я дав слово довести справу до кінця і я його дотримав – Денис отримав житло, ще й в центрі міста. Але не в Полтаві, а в Мукачеві. І тут, на Закарпатті він буде жити, працювати і розвивати спорт. Якщо чемпіони не потрібні Полтаві, ми їх з радістю прийняли в себе".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх