logo
dollar
euro

Міський голова Полтави спробував пояснити, чому їздить з "робочими візитами" по дитсадках

11:55 07.02.2014 eye 1237
Міський голова Полтави спробував пояснити, чому їздить з "робочими візитами" по дитсадках

Учора Міський голова Олександр Мамай з’їздив із черговим "робочим візитом" у ясла-садок №80 "Червона гвоздика".

І, якщо вірити прес-службі міськради мер сказав там таке:

- За останні два місяці я відвідав більше половини садочків нашого міста, тому що хочу на власні очі побачити, як вони функціонують, який стан будівель, в яких умовах перебувають діти і персонал, на що варто звернути особливу увагу, - зазначив міський голова. – В кожному закладі є свої особливості. Даний вразив підходом вихователів і батьків до образотворчої діяльності: разом з дітьми вони дуже багато речей – і практичних, і покликаних просто прикрасити приміщення - роблять своїми руками – це і цікаво для малечі, і сприяє їх розвиткові. Я вже дав доручення своєму профільному заступникові запланувати проведення семінарів для вихователів на базі цього та подібних закладів, адже такий досвід неодмінно треба переймати й іншим ДНЗ!

Дитсадок насправді унікальний і досвід роботи його колективу заслуговує на увагу. І протягом існування закладу на базі цього дитсадка неодноразово проводились семінари, на яких колектив щедро ділився своїм досвідом із колегами.  Багато років керує дошкільним закладом, де є свій ляльковий театр,  музей іграшок і безліч інших "родзинок",  насправді креативний педагог Лариса Олексіївна Панченко. Образотворче мистецтво, до якого долучають дітей  в цьому дитячому садочку, і яким "захопився" міський голова", є лише маленькою часткою великої  щоденної виховної роботи закладу.

Та чи має Олександр Мамай достатню кваліфікацію, щоб оцінити за один "робочий візит" нюанси роботи кожного дитсадка, яких протягом двох місяців відвідав більше двох десятків? Вочевидь ні, адже не має відповідної освіти та досвіду. Більше того, повноваження міського голови,  визначені у ст. 42 Закону про місцеве самоврядування в Україні, не передбачають підміну ним роботи управління освіти. А саме на це протягом останніх двох місяців, як розповів сам мер,пан Мамай витратив значну частину свого робочого часу, оплаченого полтавцями і, здається, має намір витрачати й надалі.


Наверхнаверх