logo
dollar
euro

Розгляд справи щодо звільнення сесійної зали Полтавської облради відклали до 17 лютого

17:35 06.02.2014 eye 714
Розгляд справи щодо звільнення сесійної зали Полтавської облради відклали до 17 лютого

5 лютого у Київському районному суді Полтави відбулося перше засідання у розгляді цивільного позову до активістів місцевого Майдану.

Прокуратура области звинувачує свободівця Романа Чабановського, "ударівця" Петра Ворону та представників трьох опозиційних партій – Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ПП "Удар" і ВО "Батьківщина" у перешкоджанні користуванням комунальним майном. Розгляд справи перенесено на 17 лютого через те, що відповідачі не ознайомились із матеріалами справи, у зв'язку з неналежним їх сповіщенням про судове засідання і, як наслідок, відсутністю, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Розгляду справи не відбулося. Захист відповідачів повідомив суддю, що частина відповідачів не отримали повісток, а також не були ознайомлені з матеріалами судової справи. Прокурор подав клопотання, щоби до матеріалів справи долучили роздруківки статей місцевих інтернет-видань про побут в залі засідань облради (!). Мовляв, у приміщенні не проходять зустрічі з народними депутатами, депутатами обласної ради та їх помічниками. Суддя перенесла судове засідання на 17 лютого.

"Нам повідомили, що в залу облради приходили судові виконавці. Одначе вони щось тихо прочитали й зникли. Ніхто з громади не зрозумів, що сталося. Виявляється вони оголосили судовий припис, що мені та Петрові Вороні заборонено перебувати в сесійній залі облради. Якщо потрібно, то я звідси вийду й стоятиму біля барикад. Головне, щоб полтавці лишалися тут! Громаді закидають, що вони заблокували роботу облради. Шановні, полтавці розблокували це приміщення від нахабства, самовпевненості та глухості місцевої влади. Сотні відвідувачів зізнаються, що потрапили сюди уперше. До цих подій комунальне приміщення, яке всі ми утримуємо своїми податками, було закритим для полтавців. Нині його двері відчинені, як ніколи раніше. Дивує поведінка прокурора. Діяльність інтернет-видань чітко не врегульована українським законодавством, а роздруківки статей із них стають доказом у справі. Хоча, коли за дописи в соцмережах штрафують, то дивуватися нема чому", – заявив очільник полтавських свободівців Роман Чабановський.


Наверхнаверх