logo
dollar
euro

На Полтавщині новий "старий" очільник СБУ

12:43 06.02.2014 eye 1016
На Полтавщині новий "старий" очільник СБУ

Указом президента України № 67/2014 від 5 лютого Юрія Миколайовича Парамонова призначено начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Його попередника Олександра Івановича Масензова відправлено керувати СБУ в Черкаську область.

Життя Юрія Парамонов тісно пов’язане з Полтавою, хоч народився він у Харкові. У Полтаві він закінчив школу, військове училище. У 2003-2005 (тут з впевненістю можна говорити про дату зняття з посади, дані про призначення не точні через "недорозвиненість" українського Інтернету на той момент) та 2009-2010 роках контр-адмірал вже очолював Управління СБУ в Полтавській області.

Отже, це третій "прихід" пана Парамонова на Полтавську землю в якості керівника СБУ. Не відомо, чим мотивоване це призначення нині. У 2009 році  зміну керівників СБУ в ряді областей, відомство  назвало  "плановою ротацією". Тоді керівник прес -служби СБУ Марина Остапенко, повідомляла, що вона пов'язана з необхідністю посилення певних напрямків роботи окремих регіональних управлінь СБУ. Ключовим напрямком тоді визначалась боротьба з контрабандою та пов'язаною з нею корупцією у вищих ешелонах влади. Як бачимо, в той час у СБУ якось не склалося...


Наверхнаверх