logo
dollar
euro

Деяким студентам барикади біля Полтавської ОДА заважають спокійно працювати

10:46 05.02.2014 eye 865
Деяким студентам барикади біля Полтавської ОДА заважають спокійно працювати

Сьогодні у Полтаві молоді люди пройшли центром міста із закликом прибрати барикади та мирно врегульовувати суспільно-політичну ситуацію, що склалася в країні.

Організатор акції, студент одного із полтавських вишів Валерій, зазначив, що молодь вийшла, бо багатьом із них набрид безлад у місті, який створили євромайданівці.

"Сьогодні ми вийшли, бо набридло дивитися на барикади та безлад. Це негарно. Сьогодні наші ряди ще не надто чисельні, але щодня вони поповнюються – це видно через соцмережі", – сказав хлопець управлінню інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Люди пройшли колоною по Каштановій алеї, від пам’ятника Олексію Зигіну до ПУЕТу.

У руках тримали плакати "Полтава звикла жити мирно!", "Геть барикади, давайте розмовляти!", "Геть барикади!", "Авантюристи вже дістали!", "Дайте спокійно працювати".

"Я прийшла сьогодні сюди, бо хочу сказати, що потрібно всі питання вирішувати мирним шляхом, шляхом переговорів, без погромів та барикад. Це єдиний ефективний шлях – домовлятися, бо все інше заведе країну в глухий кут", – сказала активістка Олена.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх