logo
dollar
euro

Мешканець Полтавщини розповів про зізнання під тортурами

8:32 05.02.2014 eye 733
Мешканець Полтавщини розповів про зізнання під тортурами

Активіст Майдану з Полтавщини Віталій Рубан стверджує, що силовики силою змусили його зізнатися в носінні зброї та інших правопорушеннях.

Відео, на якому він розповів про катування у міліції, потрапило в Інтернет і його вже оприлюднили низка українських телеканалів.

Чоловік розповідає, що їх з товаришем затримали просто на вулиці, заштовхали в машину і привезли в Святошинський райвідділ міліції. Там їх били, а потім змусили підписати протокол, яким начебто підтверджується наявність в них зброї. Віталій Рубанк пояснив, що погодився підписати протокол та записати на камеру "зізнання", щоб міліціонери припинили тортури. Крім того, правоохоронці обіцяли потурбуватися про скорочення строку ув’язнення.

Суд вже розглянув його справу та виніс рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді перебування під домашнім арештом строком на 2 місяці. Чоловіка звинувачують у масових заворушеннях.  Наразі він має перебувати на Полтавщині.

Нагадаємо, УЗГ МВС України повідомив 3 лютого , що 31 січня у Святошинському районі Києва працівники патрульної служби затримали двох чоловіків, у яких вилучили саморобний вогнепальний пристрій та пістолет із травматичними набоями. Міліціянти заявляли, що чоловік записався до одного із загонів  і йому обіцяли 200 гривень за день "роботи", яка включала охорона намету, участь у мітингах тощо. Крім того, начебто, від одного із соратників він й отримав "самопал" для того, щоб стріляти по міліціонерах, які несуть службу на вул. Грушевського, але використати отриману зброю не встиг.

Комендант Майдану Степан Кубів у свою чергу назвав такі заяви міліції вигадками і провокацією проти українців.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх