logo
dollar
euro

Веселі та кмітливі школярі жартували на сцені ПолтНТУ

14:51 04.02.2014 eye 407
Веселі та кмітливі школярі жартували на сцені ПолтНТУ

КВНівський рух Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка став зародженням гри КВН у Полтаві. Через сцену університету пройшло безліч команд ПолтНТУ, які у різні роки були переможцями і призерами конкурсів у місті, Україні і, навіть, у самого Олександра Маслякова.

Мабуть, такий творчий дух дав наснагу і молодим КВНщикам, яких ще зі шкільних років привабила ця гра. 30 січня у актовій залі ПолтНТУ відбулася зональна гра Шкільної ліги КВН Полтавщини. У грі прийняли участь 5 збірних команд шкіл Полтави, Лубен та Комсомольська: "Такие как все" (Полтавська СШ №3), "Груз без маркировки" (Полтавська гімназія №17), "27 вольт" (Полтавська ЗОШ №27), "Окрошка" (Лубенська ЗОШ №2) та "Боря" (Комсомольський НВК ім. Л.І. Бугаєвської). Оцінювали команди фахівці КВНівського жанру, серед яких були і випускники ПолтНТУ.

4
Ведучим гри був директор Школи КВН ПолтНТУ Олександр Терещенко. До слова, Школа КВН ПолтНТУ – єдина на Полтавщині, знана у всій Україні та за її межами і функціонує вже майже 20 років. Команди ПолтНТУ ставали учасниками та переможцями Полтавської ліги КВН, Кубку мера Полтави, Асоціації КВН України, Слобожанської ліги КВН АМІК (рос. Александр Масляков и Компания), Кубку Чемпіонів (м. Мінськ) і т.д.

Ще на початку заходу  ведучий відмітив, що у ПолтНТУ склалася гарна традиція: на іграх КВН завжди присутній ректор ПолтНТУ, який активно підтримує усі університетські команди. У своєму вітальному слові ректор ПолтНТУ, д.е.н., професор Володимир Онищенко наголосив, що в університеті приділяється особлива увага розвитку студентських талантів. Підтвердженням цього є участь студентів та випускників ПолтНТУ у різноманітних телевізійних конкурсах "Україна має талант", "Х-фактор", "Розсміши коміка". Володимир Олександрович привітав усіх учасників та вболівальників, побажав їм вдалої гри.

3
Гра пройшла на високому організаційному та якісному рівні. Усі команди демонстрували різний стиль, гарне володіння сценою та різноманіття тем для гумору, які були зрозумілі школярам, студентам та викладачам університету. Особливо здивував конкурс "Розминка". Відомо, що цей конкурс – найскладніший, але саме у ньому найкраще проявляється кмітливість та почуття гумору. Неодноразово молоді виконавці своїми відповідями змушували зал аплодувати майже хвилину. Не дарма, оголошуючи результати гри, член журі, випускник ПолтНТУ, редактор Полтавської ліги КВН Костянтин Васильєв сказав, що під час гри він мав відчуття, що оцінює команди Вищої ліги у Маслякова. Тож, за рейтингом перше місце зайняла команда "27 вольт", друге місце – "Такие как все", третє – "Груз без маркировки" гімназія №17, четверте місце – "Окрошка", а п’яте – "Боря" та.

В кінці гри ведучий запросив усіх глядачів на заходи Школи КВН ПолтНТУ, які постійно проходять в університеті, а учасників команд – спробувати себе на сцені університету вже в якості членів студентських команд ПолтНТУ.

Вітаємо переможців та призерів гри та бажаємо їм успіхів у півфіналі!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх