logo
dollar
euro

Силовики "натиснули" на лідера Полтавського Автомайдана

10:22 04.02.2014 eye 874
Силовики "натиснули" на лідера Полтавського Автомайдана

Учора пізнього вечора працівники ДАІ зупинили авто лідера Полтавського Автомайдану, голову обласної громадської організації "Сила громади" Андрія Баранова.

Про це першим у Фейсбук повідомив один із лідерів ВО "Майдан" Полтавщини, голова обласної організації партії "За Україну!" Олег Пустовгар. Він, зокрема, повідомив, що "пасли" пана Андрія, ще від облради, де збирається Полтавський Євромайдан, і зупинили біля спорткомплексу "Спартак". Андрій Баранов правил дорожнього руху не порушував, мав усі необхідні документи. Працівники ДАІ для чогось викликали міліціянтів із Київського РВВС. Чатував на місці події й евакуатор. Лідеру Полтавського Автомайдану таки вдалося виїхати своєю автівкою після того, як в неї сів депутат облради "ударівець" Петро Ворона.

Сам Андрій Баранов у Фейсбуці на запитання, чим була мотивована зупинка його автивки працівниками ДАІ, відповів: "Сказали - у нас точно таке ж в угоні, тому - давай документи. Під'їхало відразу дві машини ДАІ. Блокували спереду і ззаду. Одразу ж (ще не встигли як слід перевірити документи, номери кузова і т.ін ) під'їхав евакуатор і опергрупа з райвідділу. А до того казна-звідки взялися поняті, які разом із даішниками почали оглядати машину з усіх боків". Андрій Баранов вважає, що у тих, хто його затримав, було завдання під будь-яким приводом забрати його автівку на штрафмайданчик. Спланованість дій силовикив, на думку активіста, підтверджувало те, що з мікроавтобусу, який "крутився" поруч, постійно велась відеозйомка.

Наразі перед силовиками області стоїть головне питання: діяти під впливом  політичної кон’юнктурі, яка  рано чи пізно зміниться, або діяти, спираючись виключно на Конституцію України, закони та присягу.

До речі, Андрій Баранов у місцевій політиці не новачок. У 1998 та 2002 роках був обраний депутатом Полтавської міськоїради III та IV скликання по міському мажоритарному окргу. В 2006 році брав участь у виборах мера Полтави та здобув підтримку 10.8% виборців. У 2007 році працював на посаді радника голови Полтавської облдержадміністрації з інвестиційної політики та економічної діяльностіна громадських засадах. Із 2008 р. до  2010 р. пребував на посаді заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань будівництва, промисловості транспорту та зв'язку, техногенної безпеки та економічної діяльності.


Наверхнаверх