logo
dollar
euro

У МВС кажуть що в Києві спіймали озброєного "майданівця" з Полтавщини

11:32 03.02.2014 eye 437
У МВС кажуть що в Києві спіймали озброєного "майданівця" з Полтавщини

УЗГ МВС України повідомляє, що 31 січня у Святошинському районі Києва працівники патрульної служби затримали двох чоловіків, у яких вилучили саморобний вогнепальний пристрій та пістолет із травматичними набоями.

Начебто один із них, 30-річний Віталій, приїхав до Києва з Полтавської області та розраховував добре заробити на Майдані. Міліціянти заявляють, що чоловік записався до одного із загонів  і йому обіцяли 200 гривень за день "роботи", яка включала охорона намету, участь у мітингах тощо. Крім того, начебто, від одного із соратників він й отримав "самопал" для того, щоб стріляти по міліціонерах, які несуть службу на вул. Грушевського, але використати отриману зброю не встиг.

Другий затриманий 45-річний тчоловік начебто ктивно брав участь у протестних акціях, навіть на стороні членів руху "Спільна справа" боронив Міністерство аграрної політики та продовольства України від прихильників ВО "Свобода". Чоловік розповів, що на Майдані у багатьох людей він бачив різну зброю. Пістолет, який у нього знайшли правоохоронці, отримав від старшого загону.

Чому відомство мовчало стільки часу про озброєних людей, міліціянти не пояснюють.


Наверхнаверх