logo
dollar
euro

Сесійна зала Полтавської облради стає культурним центром

9:47 03.02.2014 eye 781
Сесійна зала Полтавської облради стає культурним центром

Цього тижні "Центр громадських ініціатив Полтавського Євромайдану" в приміщенні сесійної зали Полтавської обласної ради планує провести цілу низку акцій.

Зокрема, 3 та 4 лютого тут відбудеться показ фільмів "Кримінальна окупація" та "Відкритий доступ"; 5 лютого говоритимуть  про видатних музичних діячів Полтавщини; 6 лютого можна буде прослухати лекцію про діяльність, права та повноваження правоохоронних органів; 7 лютого до дня відкриття олімпіади в Сочі можна буде дізнатися про спортсменів-олімпійців України. Ці заходи відбуватимуться о 18.30 після народного зібрання. У вихідні, 8 та 9 лютого, о 13.30 відбудуться лекція про видатних діячів мистецтв та показ фільму "Кого привів Янукович".

Отже, приміщення, куди зазвичай пересічним полтавцям ходу не було, перетворюється на культурний центр, де можна, крім ознайомлення з культурною програмою, обговорити  нагальні проблеми України та Полтавщини та шляхи їх вирішення. Головне, донести думки народу до владоможців і змусити їх з ними рахуватись.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх