logo
dollar
euro

У військових комісаріатах Полтавщини триває приписна кампанія

9:15 03.02.2014 eye 289
У військових комісаріатах Полтавщини триває приписна кампанія

Станом на 31 січня до призовних дільниць приписано 3 тисячі 14 юнаків.

Ця приписна компанія стартувала з початку січня 2014 року.

Явці для приписки до призовних дільниць області підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1997 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території міста Полтава та Полтавської області, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Варто зазначити, що ще до початку приписної кампанії особовим складом військових комісаріатів Полтавської області проведено ряд підготовчих заходів. Зокрема, складено списки юнаків, яким у 2014 році виповнюється 17 років, графіки проведення засідань комісій з питань приписки, сформовано особові справи призовників. В ході відбору у майбутніх захисників Вітчизни перевіряють ступінь придатності для служби в українському війську за станом здоров'я, їхній освітньо-кваліфікаційний рівень, морально-ділові якості тощо. На підставі отриманих результатів кожному юнаку визначається рід військ для проходження військової служби та спеціальність.

За словами заступника військового комісара Полтавського обласного військового комісара підполковника Ярослава Пістуна, загалом підлягають вивченню та постановці на облік підлягають понад 6727 юнаків.

- П'ятнадцять юнаків з числа тих, які вже пройшли приписку, виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, - повідомив офіцер. – Також у військкоматах області триває відбір на  військову службу за контрактом у Збройних Силах України. З початку року 23 юнаки виявили бажання стати контрактниками.


Наверхнаверх