logo
dollar
euro

На Полтавщині на трьох місцях пожеж знайдені тіла

8:46 03.02.2014 eye 333
На Полтавщині на трьох місцях пожеж знайдені тіла

2 лютого об 11.25 від чергового РВ УМВС рятувальники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Гурбенці Пирятинського району.  

На місці пожежі знайдено тіло господарки, яке направлене до моргу Пирятинської центральної районної лікарні для встановлення причини загибелі. Підрозділи ДСНС не викликались.

О 20.20  загорілося у Октябрському районі Полтави. Пожежа сталася в квартирі одноповерхового житлового будинку. Рятувальники ліквідували пожежу о 21.40. Через сильну задимленість, вогнеборцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання. Був врятований чоловік, якого відправили у 1-у міську лікарню. Під час гасіння також виявлено тіло  чоловіка без ознак життя, яке направлено до моргу судово-медичної експертизи  1-ї міської клінічної лікарні для встановлення причина загибелі. За попередніми даними, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі.

О  21.30 пожежа сталася в приватному будинку в с. Лушники, Лубенського району. Пожежу рятувальники ліквідовували о 01.40. Під час гасіння знайшли  тіло господарки, яке направлене до Лубенської СМЕ для встановлення причини загибелі. Про це повідомляє У ДСНС України у Полтавській області.


Наверхнаверх