logo
dollar
euro

Кременчуцький національний університет налагоджує контакти з польськими колегами

14:44 01.02.2014 eye 393
Кременчуцький національний університет налагоджує контакти з польськими колегами

28 січня до КрНУ завітала делегація познанської Академії готельного бізнесу, туризму та громадського харчування на чолі з ректором Романом Давідом Таубером.

Вона зустрілась із ректором українського вищу Михайлом Загірняком. Обговорювалась можливості навчання та проходження стажування за кордоном студентів КрНУ та запровадження програми подвійних дипломів, за якою з’явиться шанс навчатися  одночасно в Україні та Польщі.

Після зустрічі з ректором, польська делегація презентувала свій навчальний заклад широкому загалу студентів та викладачів українського вишу. Академії готельного бізнесу, туризму та громадського харчування в Познані був заснований у 1993 році і є порівняно молодим, однак його випускники користуються попитом у країнах Європейського Союзу.

Академія має різнобічні міжнародні зв’язки, тому студенти мають можливість  стажуватися за фахом у різних країнах  Європи.  Студенти КрНУ змогли поспілкуватися  з студентами-українцями, які навчаються в Польщі, та дізнатися про особливості вступу, навчання та проходження практики за кордоном.


Наверхнаверх