logo
dollar
euro

Нардеп від Полтавщини Тарас Кутовий про заяви МВС і "тушок"

14:35 15.12.2019 eye 1029
Нардеп від Полтавщини Тарас Кутовий про заяви МВС і "тушок"

Народний депутат України Тарас Кутовий в ефірі каналу ТВІ сказав, що заяви МВС, буцімто лідера Автомайдану Дмитра Булатова могли катувати навмисно, щоб спровокувати агресивні дії з боку Майдану, є знущанням та інсинуаціями. Він наголосив, що неконтрольована жорстокість та очевидне перевищення повноважень з боку міліцейських спецпідрозділів, є підставою для їх розформування у майбутньому.

Коментуючи останній день позачергової сесії, Кутовий відзначив, що на цьому засіданні парламент був надзвичайно близький до того, аби у політичному полі змінити ситуацію, в тому числі, стосовно конституційної реформи. Втім, це не вдалося  через тиск на рішення  групи "регіоналів", готових голосувати разом з опозицією: їм погрожували та залякували. Але не слід забувати і про те, як поводилися того дня так звані "тушки", наголосив Кутовий.

"Мені прикро, коли озвучують думку, що один депутат не має великої відповідальності в Раді. Але скільки нам не вистачило голосів? П’яти? Давайте згадувати поіменно! Не було би семи тушок в парламенті, ми б мали абсолютно іншу ситуацію, а не ту, яку нам створює кілька продажних шкур. Так чи інакше, у нас будуть вибори, і громадяни мають запам’ятати, що немає жодного  непотрібного голосу, чи  то в парламенті, чи на окрузі! І оці всі "тушонки"  і гречані каші, які виборці колись брали, оце вони їм вертаються. Знайте, немає кроків, які не мають значення", - додав "ударівець".


Наверхнаверх