logo
dollar
euro

Полтавських журналістів запрошують взяти участь у здобутті премії імені В'ячеслава Чорновола

7:55 08.05.2013 eye 24
Полтавських журналістів запрошують взяти участь у здобутті премії імені В'ячеслава Чорновола

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 червня по 10 серпня 2013 року черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Книги до розгляду не приймаються.

Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

Премія заснована у 2004 році. На переможця чекає грошова винагорода імені В'ячеслава Чорновола в розмірі 5 тисяч гривень. Визначення переможців – 24 грудня 2013 року.

Твори необхідно надсилати на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, тел./факс (044) 278-86-96.

З Положенням про премію можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України в рубриці "Виставки, конкурси, премії", розділ "Премії".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх