logo
dollar
euro

Представники Полтавської обласної Народної ради вшанували героїв Крут

8:06 31.01.2014 eye 320
Представники Полтавської обласної Народної ради вшанували героїв Крут

29 січня відбувся мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки Симону Петлюрі на знак пошанування героїв Крут. Участь взяли представники обласної Народної ради і ВО "Майдан", а також активісти опозиційних партій "УДАР", ВО "Свобода", "Батьківщина" та "За Україну!".

Костянтин Іщейкін, перший заступник голови обласної організації партії "УДАР", зазначив під час заходу:

– Наші  сучасні Крути – це Майдан. Ми продовжуємо справу крутян, відстоюючи незалежність України. І маємо брати приклад самопожертви і сміливості з тих, хто поклав життя і віддав здоров'я за країну.

Голова Полтавської обласної організації "За Україну!" Олег Пустовгар наголосив:

– Ми прийшли до меморіальної дошки Петлюрі, адже він політик, який розумів потребу існування армії в Україні і робив усе для її створення і розбудови. Симон Петлюра – наш земляк, один із видатних полтавців, які працювали задля утвердження незалежності України. Діячів такого рівня потрібно вшановувати.

Депутат міської ради Олександр Артеменко (ВО "Батьківщина") прокоментував:

 – Тільки наша постійна боротьба з несправедливістю засвідчить повагу та шану до постатей, котрі боролися за державу і словом, і ділом.

На завершення мітингу отець Григорій, настоятель Свято-Пантелеймонівської церкви УПЦ КП, також сказав слово шани героям України. До меморіальної дошки присутні поклали квіти.

Про це інформує Полтавський обласний комітет Народної ради.


Наверхнаверх