logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА пообіцяв не застосовувати силу проти мітингувальників

18:07 30.01.2014 eye 477
Голова Полтавської ОДА пообіцяв не застосовувати силу проти мітингувальників

29 січня у залі засідань Полтавської обласної ради відбулося Народне віче, на яке прийшов голова Полтавської обласної державної адміністрації.

Народне віче розпочалося з виконання славня України та молитви. Далі виступив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Романа Чабановського. Активіст розповів про що делегація Народної ради говорила з "губернатором" днем раніше.

Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації, котрий прийшов на переговори з громадою, пообіцяв у жодному разі не застосовувати силу проти мітингувальників, які знаходяться зараз у залі засідань обласної ради. Натомість "губернатор" вимагав, щоби люди звільнили приміщення й обговорили коли і як це буде.

Громада обурилася й відмовилася звільняти приміщення. Полтавці заявили, що не покинуть зал засідань обласної ради, доки питання не вирішиться у Верховній Раді. Голова Полтавської обласної організації "УДАР" Петро Ворона наголосив, що позиція Народної ради проста: доки люди будуть в даному приміщенні, доки й опозиційні сили будуть тут разом із ними. Громадський активіст Андрій Баранов зачитав резолюцію Народного віче, яке присутні підтримали одноголосно. Виконання даних вимог стане умовою звільнення приміщення. Резолюцію передадуть депутатам обласної ради, які мають підтримати її на сесії. Інформує Полтавський обласний комітет Народної ради.


Наверхнаверх