logo
dollar
euro

У Миргороді планують встановити пам’ятну дошку героям Євромайдану

16:00 30.01.2014 eye 346
У Миргороді планують встановити пам’ятну дошку героям Євромайдану

У Миргороді відбулася сесія міської ради. Під час якої місцеві депутати підтримали резолюцію ВО "Майдан". Також ухвалили рішення встановити в місті пам'ятні дошки героям Майдану.

Миргородська громада безперешкодно потрапила на позачергову сесію міської ради, про проведення якої було оголошено після ряду пікетів ради. Під час зібрання громада повторно оголосила свої вимоги, які були підтримані більшістю депутатів.

"Серед основних пунктів резолюції, яка була ухвалена сесією міської ради, вимога до центральної влади змінити Конституцію, не переслідувати активістів місцевого Майдану, вимога до депутатів-"регіоналів" різних рівні покинути лави Партії регіонів, а місцеві ЗМІ правдиво та об'єктивно висвітлювати події на Миргородщині та загальнодержавну ситуацію. Також вирішили виготовити і встановити пам'ятні дошки героям Майдану. Після озвучення й підтримки даної ініцятиви на засіданні ради ВО "Майдан", ми обговоримо можливі варіянти її вигляду, тексту, фінансові та инші питання", – розповів прес-службі Полтавської обласної організації ВО "Свобода" виконувач обов'язків голови Миргородської міської організації ВО "Свобода" Олег Супруненко.


Наверхнаверх