logo
dollar
euro

Екопрокуратура вимагає посилити охорону національного природного парку на Полтавщині

12:41 29.01.2014 eye 779
Екопрокуратура вимагає посилити охорону національного природного парку на Полтавщині

Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою виявлено порушення природоохоронного законодавства у Національному природному парку "Нижньосульський".

Встановлено, що служба державної охорони в недостатній мірі здійснює контроль у сфері охорони і використання водних живих ресурсів на території парку.

Так, за матеріалами працівників служби до суду не направлено жодного кримінального провадження відносно браконьєрів.

Інспекторським складом порушуються вимоги діючого законодавства при виявленні, фіксації правопорушень та притягненні винних у їх скоєнні осіб до адміністративної відповідальності.

Мають місце випадки невірного нарахування збитків за порушення Правил рибальства.

За результатами проведеної перевірки Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою внесено подання директору НПП "Нижньосульський" з вимогою вжиття додаткових заходів по боротьбі з браконьєрством на території об’єкту та притягнення винних осіб до відповідальності за допущені в ході виконання службових обов’язків порушення, - інформує прес-служба Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури.

Довідково: Адміністрація парку почала працювати з грудня 2011 року, а служба охорони ― з лютого 2012 року. В охороні ― 14 осіб, які здійснюють охорону території парку.


Наверхнаверх