logo
dollar
euro

У Миргороді секретар міськради вийшов із Партії регіонів

1:42 16.12.2019 eye 1158
У Миргороді секретар міськради вийшов із Партії регіонів

27 січня в Миргороді громада провела мітинги під міською радою, приймальнею народного депутата Олега Кулініча та районною радою. Результатом акцій став вихід секретаря міськради з лав "регіоналів".

Перший пікет відбувся біля приміщення міської ради. Активісти передали свої вимоги, серед яких – засудження дій "Беркута", визнання вини влади в політичній кризі, а також заклики до чиновників покинути Партію регіонів.

Далі громада рушила до приймальні нардепа-регіонала Олега Кулініча. Миргородці вкотре нагадали, що його обрала громада й нині вона вимагає виходу з "регіоналівської" більшості. Протестувальники чекають заяви нардепа й офіційного його переходу на бік сторону Майдану.

Під будівлею Миргородської районної ради мітингувальники вимагали відставки голови та всіх місцевих депутатів. Традиційно громада закликала людей виходити з провладної партії.

"Громада сформувала чіткі вимоги до різного рівнів органів самоврядування й чекає їхнього виконання. Тільки це врятує депутатів від ганьби та людського осуду. І все те кровопролиття, що відбулося по країні, буде й на їхній совісті, як членів злочинної партії", – наголосив виконувач обов'язків голови Миргородської організації ВО "Свобода" Олег Супруненко.

На завершення акції миргородці вшанували хвилиною мовчання вбитих у Києві активістів. Результатом цих заходів сталв офіційний вихід з лав Партії регіонів секретаря міської ради Костянтина Кірпосенка. Повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх