logo
dollar
euro

На Полтавщині міліція штурмувала приймальню народного депутата Юрія Бублика

11:17 28.01.2014 eye 1082
На Полтавщині міліція штурмувала приймальню народного депутата Юрія Бублика

27 січня у Кременчуці правоохоронці та "тітушки" штурмували приймальню народного депутата свободівця Юрія Бублика, де розташовувався Штаб місцевого осередку ВО "Майдан".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода" заявляє про незаконні дії міліціянтів і перешкоджання депутатській діяльности.

До офісу, де розміщувалася приймальня народного депутата від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрія Бублика, увірвалися правоохоронці та "тітушки". Вони били присутніх. Перепало й місцевій журналістці Юлії Билині. Мета штурму міліціянтів – взяття під варту громадського активіста Олександра Харченка, який перебував у той момент в даному приміщенні.

"Поведінка міліціянтів, які заручилися підтримкою найманців, просто вражає. Це не можна внести ні в професійні, ні в людські рамки. Особливо побиття людей. Штурм моєї приймальні, зокрема відкриття дверей ломом (!) – порушення законодавства про депутатську діяльність. Обов'язково писатиму звернення та будемо розбиратися, як кваліфікувати дії цих "правоохоронців". Уся громада Кременчука побачила сутність псів режиму, однак їхня віра в свою безкарність сліпа. Справедливість і закон обов'язково переслідуватимуть їх", – зазначив Юрій Бублик.

Народний депутат свободівець Олег Сиротюк повідомив, що вдалося зустрітися із начальником Кременчуцької міської міліції Андрієм Ткаченком. "Ткаченко визнав дії правоохоронців непрофесійними й неприпустимими. Він погодився з моєю тезою, що працівники міліції повинні пройти атестацію. Не думайте, що ми через деякий час усе забудемо. Відповідальність настигне кожного", – наголосив народний депутат від ВО "Свобода" Олег Сиротюк.


Наверхнаверх