logo
dollar
euro

У Лубнах міська рада проголосувала за відставку уряду

21:06 20.08.2019 eye 546
У Лубнах міська рада проголосувала за відставку уряду

27 січня 2014 року у Лубнах на Полтавщині відбулася сесія міської ради.

Під час зібрання депутати проголосували за проєкт рішення про відставку уряду, скасування законів "16 січня" та амністування політичних в'язнів.

Про це повідомляє полтавський обласний комітет Народної ради

Депутати Лубенської міськради підтримали вимоги громади й затвердили заяву щодо ситуації в країні. У народній резолюції містяться три тези – про відставку уряду Азарова, відміну законів "16 січня" та амністію ув'язненим евромайданівцям. Заяву підтримали в тому числі й представники Партії регіонів у міськраді. Опозиційні депутати пропонували включити до заяви й пункт про відставку Президента, однак це проігнорували.

Під час сесії декілька сотень лубенців пікетували міськраду. Міський голова просив опозиціонерів утриматися від штурму адмінспоруд і гарантував вільне використання приміщень для проведення народних зібрань.

"Лубни з Києвом! Цей крок – ще одна зруйнована цеглинка зі стіни диктаторського режиму. Це точка неповернення! Незабаром стіна рухне! Громада перемагає й народовладдя шириться краєм", – зазначив керівник Лубенської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Владислав Глашкін.


Наверхнаверх