dollar
euro

Юнаки "Ворскли" здобули першу перемогу

5:20 27.05.2017 eye 27

Із хокейним рахунком завершилася зустріч юніорських команд "Ворскли" і донецького "Металурга". І це при тому, що команди ще й не всі реалізували.

Першими забили гості після контратаки, але вельми оперативно полтавці відігралися. Спочатку Марусич скористався діагональним пасом і з лінії воротарського пробив повз воротаря.

Потім за фол останньої надії гості залишилися в меншості, а призначений за це штрафний майстерно реалізував Ічанський. Наступний момент - і вже Марусич першим встигає на добивання і робить рахунок 3:1. Ближче до кінця тайму Максим став автором гольової передачі, відпасувавши на Гарбара - 4:1.

До перерви гості один м'яч відіграли. У другому таймі Шмиголь красивим ударом зробив рахунок 5:2, але гості скористалися помилкою захисника і воротаря. При цьому донеччани ще й не реалізували кілька моментів, двічі поспіль потрапивши в штангу. Але під кінець зустрічі полтавчани все ж скористалися чисельною перевагою і Одарюк ударом низом у дальній кут встановив підсумковий рахунок 6:3. Вже в доданий час за фол голкіпера у ворота Ворскли був призначений пенальті, але Сидоренко його відбив.

Це була перша перемога ворсклян у фінальному раунді змагань першості U-19. Це ы не дивно, адже у молодих ворсклян немає такого підбору футболістів, як у ФК Анжи (Махачкала). Однак ця перемога не дозволила підопічним Олександра Омельчука залишити останнє місце в турнірній таблиці. До кінця змагань у "Ворскли" є ще три матчі аби поліпшити турнірне становище.