logo
dollar
euro

У Кременчуці на позачерговій сесія міська влада порозумілась з громадою

16:22 27.01.2014 eye 497
У Кременчуці на позачерговій сесія міська влада порозумілась з громадою

Позачергова сесія Кременчуцької міської ради відбулась сьогодні, 27 січня, на площі Незалежності.

Про це повідомляють ЗМІ міста. Зокрема, "Вісник Кременчука" пишуть, що у на площі був присутній міський голова Кременчука Олег Бабаєв, секретар міськради Василь Івко, депутатський корпус Кременчука, депутати Автозаводської і Крюковської райрад, понад  півтисячі кременчужан. Депутатів від мітингувальників відділяв кордон міліціянтів, чергували міліціянти і поруч – в сквері "Жовтневому".

Зібрання розпочалося хвилиною мовчання на знак жалоби за загиблими учасниками протестного руху. На  засідання незвичної для Кременчука сесії, депутати прийняли звернення депутатів місцевих рад усіх рівнів у зв’язку з загостренням ситуації в країні.

Зокрема, кременчужани вимагають відставки президента України і позачергових виборів,  відставки прем’єра і його уряду, відмінити "законів 16 січня". Від правоохоронців вимагають зупинити перевищення своїх службових обов’язків, знайдення та покарання винних у загибелі та катуванні людей, негайного  звільнення з-під варти всіх затриманих учасників акцій протесту. Від усіх сторін конфлікту – зупинення процеси, які розколюють єдиний український народ і розробки програми подальшого розвитку України на принципах взаємоповаги, дотримання законності та недопущення проявів сепаратизму.

Тим часом, Інтернет-видання Кременчук online повідомило з посиланням на прес-службу обласної міліції, що всі 5 затриманих кременчуцьких активіста відпущені під зобов’язання прибути на вимоги слідчого, який працює у справі про спробу захоплення будівлі міської влади.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх