logo
dollar
euro

Народне віче у Полтаві: події 26 січня

9:56 27.01.2014 eye 786
Народне віче у Полтаві: події 26 січня

26 січня у Полтаві відбулося чергове віче на Майдані.

Близько двох тисяч містян закликали инших полтавців підтримати вимоги протестувальників. Далі громада пікетувала обласне телебачення з вимогою об'єктивного висвітлення місцевого Майдану. Активісти вимагали показати глядачам запис розмови опозиційних депутатів із "губернатором", а також поставила ультиматум директору – покласти на стіл партійний квиток. Автомайданівці рушили до оселі міського голови Олександра Мамая із вимогами визнати Народну раду й закликали виходити з лав Партії регіонів.

Розпочалося Народне віче із заяви полтавця про вихід із міської організації Партії регіонів. Віктор Бероєв засудив дії провладної партії й зголосився допомагати майданівцям. "По всій Україні розпускають фракції Партії регіонів, а люди масово виходять із лав злочинної партії, яка викрадає, б'є, катує та віддає накази вбивати людей. Активісти не хочуть бути причетними до збіговиська бандитів, які провокують громадянську війну, а самі боягузливо ховаються за спинами силовиків", – зазначив народний депутат України від ВО "Свобода" Олег Сиротюк.

Після віче громада рушила до Полтавської обласної державної телерадіокомпанії "Лтава". Люди вимагали від державного телебачення, яке утримується коштом платників податків, подавати об'єктивну і збалансовану інформацію, щодо подій в місті та країні. Також активісти бажають побачити в етірі запис переговорів опозиційних нардепів та "губернатора" области, щоб уникнути маніпуляцій і звинувачень з боку влади. До пікетувальників вийшов генеральний директор ОДТРК "Лтава" Микола Ляпаненко. Від нього зажадали негайно вийти з лав Партії регіонів, адже журналіст і керівник журналістського колективу має бути неупередженим, об'єктивним і зберігати нейтральну позицію. Тим часом автомайданівці організували автопробіг вулицями обласного центру.

Свою автоколону водії назвали люстраційною, адже вона мала завітати до "регіоналів" із закликом переходити на бік громади, викидаючи партійні квитки і відрікаючись від провладної партії. Приїхали автомайданівці і до будинку міського голови. І хоча він не вийшов до активістів, полтавці лишили керівнику міста на воротах послання: "Авіаквиток до Майямі в одну сторону", тому що Мамай зловживає відпустками, замість того, щоби вирішувати проблеми містян.

Повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх