logo
dollar
euro

У Кременчуці сьогодні на площі Незалежності – позачергова сесія міськради

9:36 27.01.2014 eye 637
У Кременчуці сьогодні на площі Незалежності – позачергова сесія міськради

Сьогодні, 27 січня, кременчуцький міський голова Олег Бабаєв підписане розпорядження про скликання позачергової XLI сесії, повідомляється на офіційному сайті міськради.  

Пленарне засідання позачергової сесії відбудеться сьогодні о 15.00 на площі Незалежності. До порядку денного винесене одне питання: "Про заяву депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо суспільно-політичної ситуації у державі".

Тим часом "Українська правда" сьогодні повідомила, що у Кременчуці о 7.30 міліція намагалася зламати двері у квартиру активіста Ігоря Чадюка. Приїхали два адвокати, журналісти й активісти, але міліція не показувала їм постанову. Міліціонери нібито збиралися провести обшук у квартирі й арештувати Чадюка. Таке повідомив виданню Андрій Рубан. Також, за словами Рубана, штаб громадської організації "Майдан" у Кременчуці оточила міліція. Силовики не заходили у будівлю, адже там розміщена громадська приймальня депутата Бублика.

"Вісник Кременчука" повідомив, що прес-служба міськвиконкому повідомила: міський голова Олег Бабаєв не писав жодних заяв до правоохоронних органів щодо затримання активістів ГО "Майдан". За цим повідомленням наразі міський голова веде перемовини з керівництвом міліції щодо звільнення активістів і просить не застосовувати проти них щодних санкцій.


Наверхнаверх