logo
dollar
euro

Ідея для полтавського мера: заробіть гроші для міста, продайте Леніна комуністам

13:15 25.01.2014 eye 827
Ідея для полтавського мера: заробіть гроші для міста, продайте Леніна комуністам

Цими днями Геннадій Мінаєв, міський голова Сум, у Фейсбуці поділився наміром запропонувати Центральному Комітету Компартії України викупити у міськради пам'ятник В.І. Леніну за 16 мільйонів гривень.

Сумські комуністи не розгубилися і внесли зустрічну пропозицію. Обком КПУ згоден викупити вождя за умови взаємозаліку: міський голова перерахує на рахунок Центрального Комітету партії гроші за займане ним і його адміністрацією приміщення, побудоване комуністами і на кошти Комуністичної партії.

У Полтаві такий "комуністичний" фінт вухами не пройде: міськвиконком займає історичну будівлю, яку "папереднікі" конфіскували під час революції, що робилась за допомогою найрізноманітніших екстремістських акцій, і нещадно зганьбили в роки державного терору.

Варто робити пропозицію з продажу полтавського Ілліча якомога оперативніше – ціна незабаром впаде. Бо діти, народжені після зникнення з мап країни СРСР, вже мають своїх дітей і для них, насправді, пам’ятник "вождю пролетаріату" є неблизьким символом незрозумілих ідеалів. А діти полтавців ще й, можливо, не забудуть, як небідний полтавський головний комуніст ратував ввести надзвичайний стан в країні, щоб "пролетаріат" не бай Бог не домігся в країні встановлення демократії.


Наверхнаверх