logo
dollar
euro

Полтавський прокурор лякає "екстремістів", а компанія Ахметова співчуває рідним загиблих

12:27 25.01.2014 eye 1495
Полтавський прокурор лякає "екстремістів", а компанія Ахметова співчуває рідним загиблих

Учора на сайті прокуратури Полтавщини з’явилась заява, в якій, зокрема, прокурор області Андрій Миронов звернувся до мешканців Полтавщини із закликом не піддаватися на будь-які провокації та екстремістські заклики.

Будь-які прояви зневаги до Закону матимуть відповідну правову оцінку. Кожен такий факт буде неодмінно фіксуватися правоохоронними органами, розслідуватися, а винні особи понесуть покарання, зазначає посадовець.

На жаль, Полтавщина разом з усією Україною до сих пір так і не діждалась відповідної правової оцінки та розслідування кривавого «ялинкового» побиття студентів, численних травмувань журналістів силовиками, замаху на  журналістку Тетяну Чорновіл, нелюдського катування Михайла Гаврилюка, викрадення  активіста Ігоря Луценка та вбивства Юрія Вербиціького – перелік можна довго продовжувати.

Так і хочеться нагадати силовикам і владоможцям Полтаващини та й Ураїни вцілому відому приказку: ви, дядьки, або хрест зніміть, або труси вдягніть. Вимагаючи від людей дотримання законів, дотримуйтесь їх самі в дрібницях, усуньте причини народного гніву не кийками та набоями, а виправленням критичних помилок вади.

До речі, сьогодні УНІАН розповсюдила заяву компанії СКМ Ріната Ахметова, в якій йдеться, що у політичної кризи може бути лише одне її вирішення - мирне. Будь-який силовий варіант, будь-яке застосування зброї є неприпустимим.

Компанія також висловила глибоке співчуття рідним і близьким загиблих.


Наверхнаверх