logo
dollar
euro

Полтавська міліція поза політикою і з народом – твердить генерал Федосов

1:18 16.12.2019 eye 1280
Полтавська міліція поза політикою і з народом – твердить генерал Федосов

На сайті УМВС України в Полтавській області оприлюднене звернення його начальника Едуард Федосова:

"Враховуючи соціально-політичну ситуацію в державі, звертаюся до вас із проханням, дотримуватися чинного законодавства України та забезпечити мир, спокій і правопорядок у нашому краї.

Громада Полтавщини завжди демонструвала високий рівень правової свідомості й правової культури. Полтавці завжди подавали приклад мирного, толерантного вирішення будь-яких проблем, проявляючи мудрість і зваженість.

Прошу вас і надалі проявляти витримку і не піддаватися ні на які провокації щодо насилля. Запевняю, що міліція була і є з народом і виконує свою роботу належним чином.

Також наголошую, що міліція є поза політикою і за будь-яких обставин захищає верховенство права в державі, громадський спокій та протидіє злочинності.

Прошу із розумінням віднестися до роботи правоохоронців, утриматися від будь-якої форми радикалізму і керуватися виключно здоровим глуздом".

Виходить, міліція Полтавщини в глухезному куті: наразі навряд чи видається можливим одночасно бути з народом і захищати нині діючу владу, проти диктатури якої виступає народ.


Наверхнаверх