logo
dollar
euro

Колишній зек у Пирятині убив жінку

6:59 08.05.2013 eye 67
Колишній зек у Пирятині убив жінку

Повернувшись з місць позбавлення волі, 27 річний чоловік з Пирятина знову пішов "не тим шляхом".

Упродовж 7-ми років в'язниці, де молодик відбував покарання за зґвалтування, в нього були шанси усвідомити помилки, зробити висновки, зрозуміти цінність життя і свободи.

Із своєю майбутньою жертвою молодик познайомився випадково в кафе. Вона, 30-річна мешканка іншої області, мандрувала дорогами України і часто заїжджала до Пирятина. Про жінку відомо мало. Адже була вона закритою для спілкування, про себе майже нічого не говорила. А якщо і говорила, то ніхто не знав де правда, а де легенди.

Того злополучного дня новоспечені знайомі випили, поговорили і домовились про нічну прогулянку в лісопосадці, де і сталося вбивство. А вранці оголене бездиханне тіло дівчини побачили випадкові перехожі, які негайно зателефонували до міліції.

Правоохоронцям знадобилось зовсім небагато часу, щоб вийти на зловмисника. Міліціонери оперативно відпрацювали всі можливі версії, встановили коло спілкування потерпілої, очевидців та свідків тих подій. Начальник Пирятинського райвідділу Віктор Іванько сам безпосередньо розробив наглядну карту-схему для детального опису території, кожного моменту, кожного учасника подій, що передували злочину.

"Нам потрібно було знайти зловмисника в найкоротший термін, адже Пирятин – це місто перетину низки автодоріг, своєрідний транспортний вузол. Щодня транзитом тут зупиняються сотні людей, а отже злочин міг скоїти хто завгодно. А так як труп був знайдений за 100 метрів від автодороги "Київ-Харків", це ще більше ускладнювало ситуацію" - говорить Віктор Михайлович

Проте, копітка робота міліціонерів дала позитивний результат. Головного підозрюваного було встановлено. Коли чоловіка затримали, він своєї вини не заперечував. У розмові з оперативниками він сказав: "Я не думав, що ви на мене так швидко вийдете!"

У процесі розслідування правоохоронці встановили, що тоді, в кафе, підозрюваний активно шукав свою колишню дівчину, був дещо знервований, агресивний, навіть переплутав її з іншою.

"Я його слухала, а по тілу бігли мурашки. Він викликав у мене відчуття страху, дуже хотілось втекти подалі і я хутчіш втекла" - згадує його випадкова знайома з бару.

А його колишня кохана, яку він тоді шукав, зовсім по іншому охарактеризувала його психологічний портрет.

"Ми познайомились випадково. Він одразу ж запропонував мені спробувати пожити разом і, можливо, навіть створити сім’ю. Я подивилась у його очі і одразу ж погодилась, - говорить колишня співмешканка. - За час, що ми були разом, він завжди був спокійним, стосовно мене ніколи не виявляв ніякої агресії. Про те, що сидів за зґвалтування я знала, але він запевняв, що цього не робив. Колись він сказав, що вб’є мене за обман та брехню. І тепер я розумію, як мені пощастило, що того дня мене не було в місті і він мене не знайшов!".

Та не знайшовши одну, випадково познайомився з іншою і всю свою жорстокість, злість та ненависть "зірвав" на ній.

Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років, - інформує ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Останню ж крапку в цій історії невдовзі поставить суд.


Наверхнаверх