logo
dollar
euro

Полтавська ОДА готується до штурму?

13:38 24.01.2014 eye 5697
Полтавська ОДА готується до штурму?

Із неофіційних джерел стало відомо, що в Полтавській облдержадміністрації працівників вже відпустили по домівках: начебто там готуються до штурму.

В ОДА прибуває міліціянтів, гідранти приєднують до джерел водопостачання. Спостерігається й інша "двіжуха", яка може свідчити про підготовку до зустрічі із незгодними з діями правлячої партії, щирих прихильників якої, судячи з результатів виборів,в самій Полтаві не так вже й багато.

До речі, сьогодні якісь протестувальники таки зустрічалися з головою ОДА Олександром Удовіченком та головою облради Іваном Момотом. Зокрема, звідти вже розповсюдили інформацію, що Віра Маслак, яка на виборах 2021 року балотувалась в ВР від Української народної партії, яку названо в офіційній інформації активісткою Майдану, "з великим занепокоєнням наголошувала що на тлі загострення протистояння молодь радикалізується і організовується".

Опозиційні  візитери розповіли представникам влади, що 200-250 осіб молодих людей не з числа постійних мітингувальників  уже вчора була готові штурмувати будівлю облдержадміністрації, і довелося, начебто, докласти чимало зусиль, щоб відвести загрозу.

Іще повідомляється, що мітингувальники  просили голову ОДА постійно бути в контакті з народом, щовечора виходити до людей, надати можливість активістам щоденно брати участь у передачах ОДТРК "Лтава", гарантувати, що учасників майдану не переслідуватимуть тощо.

У свою чергу Олександр Удовіченко пообіцяв у рамках повноважень виконти ці вимоги. Підкреслив, що обласна влада не вдавалася до судових заборон проведення акцій, начебто засудила на сесії неадекватні дії силовиків. Зазначив лише: у випадку, якщо в будівлі адміністрації почнуть бити вікна, міліція змушена буде реагувати.

Нагадуємо, що обласний штаб національного спротиву закликає всіх сьогодні, 24 січня, о 17.00 на масштабну акцію протесту біля ОДА.


Наверхнаверх