logo
dollar
euro

Приватні стоматологи Полтавщини порушували антмонопольне законодавство

10:05 24.01.2014 eye 545
Приватні стоматологи Полтавщини порушували антмонопольне законодавство

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України своїми рішеннями у справах припинили порушення у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, з боку 17 суб’єктів господарювання, що діють на ринку медичної стоматологічної практики.

Зокрема, ФОП Бейгул О.М. неправомірно застосовував в назві стоматологічного закладу «Albena» слово «клініка», оскільки заклад ФОП Бейгул О.М. не є клінічним, даний заклад не використовується для підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації медичних кадрів та проведення і впровадження упрактику охорони здоров’я результатів наукових досліджень. Поширюючи невизначеному колу осіб відомостей, які містять неправдиві дані, пдприємець може отримати певні переваги в конкуренції щодо інших суб’єктів господарювання, які здійснюють медичну стоматологічну практику та не мають такої назви. Застосування назви «клініка» може створити у споживача послуги невірне уявлення щодо професійного рівня персоналу та якості надання послуг суб’єктом господарювання, що здійснює зокрема, медичну стоматологічну.

ФОП Бейгул О.М. на виконання рекомендацій повідомив про вжиття заходів щодо приведення назви медичної стоматологічної практики до вимог діючого законодавства, а саме – із назви стоматологічного закладу «Albena» слово  «клініка» вилучено та не буде використовуватись в подальшому при провадженні господарської діяльності. Після цього  адміністративна колегія територіального відділення прийняла рішення про закриття справи без прийняття рішення по суті на підставі виконання рекомендацій в повному обсязі.

Голова територіального відділення Володимир Оніщенко зазначає, що за результатами  виявлених ознак порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції було розпочато 30 справ щодо неправомірного застосування в назві медичної практики слова «клініка» з боку суб’єктів господарювання  Полтави та Кременчука. 17 суб’єктів господарювання визнали та припинили порушення.


Наверхнаверх