logo
dollar
euro

Чи можна мріяти полтавським "беркутам" про квартири?

15:06 23.01.2014 eye 1140
Чи можна мріяти полтавським "беркутам" про квартири?

"Беркутівцям", як і усім молодим людям в Україні, безумовно, болить квартирне питання.

І от учора, після вбивства мітингувальників у Києві, Микола Азаров пообіцяв "беркутам" квартири. Він доручив Захарченку підготувати проект рішення уряду про надання допомоги тим силовикам, які брали участь у сутичках.

Не знаємо, чи були полтавці серед тих, кому нинішній уряд наобіцяв квартир і компенсацій, зазначимо тільки, що на Полтавщині житлове будівництво минулого року скоротилося на 7,4% порівняно з 2012 року. У самій Полтаві, до речі, на квартирному обліку  перебуває 194 співробітників міліції, які користуються правом першочергового отримання жилої площі відповідно до ст. 22 Закону України "Про міліцію". 11 з них включені в пільговий список ще у 1991 році. І так приблизно по кожному року, закінчуючи 2013. Минулого року найменше міліціянтів потрапили в цей список – тільки 5.  Загалом пільгових квартирних черг на обліку в міськвиконкомі в обласного  центрі 12. Посуванні у них практично не помітне.

Тож, "беркутам", котрі готові буквально на все за обіцяні урядові "кнедлики", варто прислухатись до думки журналіста Володимира Цибулька, який написав на своїй сторінці у Facebook: "Цікаву картину спостерігатимемо через кілька місяців, коли беркутівці зі своїми сім’ями стоятимуть під Кабміном, вимагаючи обіцяних квартир, а інші новонабрані беркутівці будуть їх звідти гнати, бо їм також пообіцяють квартири, і тоді беркутівці, ті, що старші, будуть іти до журналістів , котрих вони безжально ще нещодавно калічили, щоб захистити свої попрані права…"


Наверхнаверх