logo
dollar
euro

"Полтава" захворіла на "нічийний синдром"?

20:18 07.05.2013 eye 235
"Полтава" захворіла на "нічийний синдром"?

"Полтава" знову зіграла внічию ― вже вп'яте поспіль. Цього разу на своєму полі з Кримтеплицею - 1:1.

Після чотирьох поспіль нічиїх Полтава зобов'язана була атакувати - і вона атакувала. Але перший небезпечний епізод створили гості. На 8 хвилині обрізка полтавців у захисті призвела до небезпечного прострілу справа і удару Симончука - Кучинський ціною пошкодження ворота врятував. На 18 хвилині ледве було не скористався помилкою оборони Османов, прокинувши м'яч повз воріт - і повз воротаря теж.

Але на 22 хвилині Полтава відповіла переконливо - Нурідінов отримав м'яч у штрафному, в боротьбі із захисником пробив низом і відправив м'яч у дальній від воротаря кут воріт - 1:0.

Надалі гра рясніла боротьбою в центрі, але підібратися до воріт один одного команди не могли.

Зате в другому таймі гості втілили свою перевагу в гол на 53 хвилині. Мемешев отримав розрізну передачу і відправив м'яч повз Кучинського, який кинувся йому на перехоплення.

Могли гості і вийти вперед, але три найвигідніших стандарти на 55, 60 і 63 хвилинах не реалізували. Полтавці, втім, свій гол забили, але рефері його скасував через офсайд.

А вже з 67 хвилини Тимченко, який вийшов на заміну, упустив три вигідних моменти для взяття воріт. Спочатку він прицільно пробив, але влучив у штангу. Потім на 70 хвилині отримав відмінну передачу вже в штрафній, але пробив повз ворота. А на 73 хвилині після прострілу справа з декількох кроків примудрився потрапити у воротаря.

Вирішальний момент для Полтави міг наступити на 87 хвилині, коли Лугачов втратив м'яч, отримавши передачу з глибини і знаходячись практично на самоті проти воротаря.

Останні хвилини прийшли при безперечну перевагу полтавців, але забити вони не змогли, зігравши таким чином п'яту нічию поспіль.


Відео каналу ІРТ

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх