logo
dollar
euro

У Полтаві люди пікетують сесію облради

13:25 23.01.2014 eye 825
У Полтаві люди пікетують сесію облради

23 січня у Полтаві члени обласної громадської організації ВО "Майдан" та не байдужими містянами пікетували сесію обласної ради.

Громада вимагала не приймати бюджет, котрий створено на основі незаконного головного кошторису країни, підтримати вимогу людей про відставку Януковича, не відправляти працівників силових структур до столиці та ігнорувати "драконівські" закони, прийняті 16 січня.

Більше сотні полтавців прийшли під стіни облдержадміністрації, де відбувалася сесія обради. Люди тримали плакати "Ми – народ! Ми – не бидло!", "Рабів до раю не пускають!", "Я вірю в свій народ". Також присутні принесли світлини вбитих, закатованих активістів столичного Майдану і вшанували їх хвилиною мовчання. Традиційно полтавців зустрів кордон міліціянтів та "беркутівців". Люди викрикували "Ганьба!" та вимагали не ухвалювати бюджет.

"Напруга в суспільстві зростає щохвилинно. Депутати обласної ради навіть не можуть уявити, як реагує на них місцева громада, тому що вони ховаються від людей і не виходять до них. Вони звикли виставляти кишенькових правоохоронців для самозаспокоєння, проте людей це тільки розлючує. Полтавці запевняють, приналежність до владної політичної сили автоматично робить причетними депутатів до усіх її злочинів, тому прощення їм не буде. Сьогодні присутні вимагають не робити злочину – не приймати обласний бюджет, адже державний кошторис було прийнято з великим переліком порушень. Громада закликає не йти проти її волі, проти Конституції, аби лишень прислужитися "режимові", – прокоментував ситуацію заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Толкачов.

Попри вимоги активістів незаконний бюджет було прийнято.

На завершення акції мітингувальники передали депутатам облради резолюцію в якій вимагають підтримати їхню заяву про відставку Президента, про заборону відправляти силовиків до столиці, засудити вбивства та дії "Беркуту", засудити побиття журналістів і викрадення громадських активістів, не виконувати закони, прийняті 16 січня, підтримати прагнення полтавців, їхню боротьбу за свою суверенну та демократичну країну, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх