logo
dollar
euro

Звернення Полтавського ГО "Майдан" до народу

12:00 22.01.2014 eye 1724
Звернення Полтавського ГО "Майдан" до народу

Громадські організації – члени Ради Полтавського обласного осередку всеукраїнського об`єднання "Майдан" рішуче засуджують безвідповідальну політику правлячого режиму, який своєю бездіяльністю, тривалим ігноруванням думки українського народу, показовою неповагою до енергії народного протесту призвів ситуацію в Україні до суспільного вибуху, до ескалації насильства, до загибелі українських громадян. Вважаємо дії правоохоронців під час протистоянь 19-20 січня 2014 року у Києві непрофесійними, провокаційними, незаконними та нелюдськими. Неповага з боку спецпідрозділів української міліції до конституційних прав мітингувальників, безвідповідальне та невмотивоване застосування табельної зброї та спецзасобів стало основним каталізатором спалаху жорсткого протистояння з боку найбільш радикально налаштованої частини протестуючих.

Висловлюємо свою рішучу підтримку активним діям Віталія Кличка, направленим на припинення насилля, недопущення силового протистояння, попередження громадянського конфлікту у суспільстві. Вважаємо таку позицію в даних обставинах єдино вірною та направленою на збереження суспільного миру та держави в цілому. Підтримуємо заклик до продовження мирного протесту, закликаємо однодумців до активізації спільних зусиль щодо боротьби за власні права та задекларовані Майданом цілі!

Закликаємо усіх лідерів опозиції до рішучих спільних дій, направлених на термінове усунення загрози силових зіткнень, недопущення кровопролиття та узурпації влади, скасування "диктаторських законів", демократичного перезавантаження української влади, реалізації європейських прагнень суспільства! Звертаємося з наполегливою вимогою - врахувати позицію Майдану щодо визначення персональної відповідальності єдиного лідера за подальшу долю народного протесту, розбудови ефективної та дієздатної структури ГО "Майдан", формування чіткої та дієвої стратегії перемоги!

ПОО Громадський Рух "Ми – європейці!"
ПО ГО "Європейська молодіжна лліга"
ГС ЛГО "Полтавська громада"
РГО "Сила громади"
Крайова Рада Українського козацтва у Полтавській області


Наверхнаверх